Balçova Korsan Taksi

Balçova korsan taksi, taksi rahatlığı ile balçova ucuz yolculuğu birleştiren bir ulaşım aracıdır. Bu ulaşım aracını kullanarak şehrin dilediğiniz noktasına seyahat etme özgürlüğüne erişirsiniz. Seyahat esnasında sorun yaşamamanız için gerekli önlemler yolculuk başlamadan alınmaktadır. Şehir trafiği şoförümüz tarafından dikkatli bir şekilde incelenerek varmak istediğiniz noktaya tam zamanında varabilmeniz adına gerekli olan her şey gerçekleştirilmektedir.

Balçova korsan taksi, şehrin havalimanından gerçekleştirilecek olan transfer işlemlerinde de yanınızda olacaktır. Şehir havalimanına gelmeden önce korsan taksi ile anlaşarak dilediğiniz otele veya konaklayacağınız noktaya bagajlarınızla birlikte ulaşabilirsiniz. Bagajlarınızın taşıma esnasında ve yolculuk sırasında hasar görmemesi adına da gerekli önlemler şoförümüz tarafından alınacaktır. Şehrin kısa yollarından konaklayacağınız noktaya ulaşırken trafik stresinden uzak kalabilme avantajını da yakalamış olursunuz.

Balçova Korsan Taksi Fiyatları
Balçova korsan taksi, taksi gibi ulaşım araçlarının konforunu müşterileri ile paylaşmasına rağmen taksiye oranla oldukça ucuz bir ulaşım aracıdır. Taksimetre gibi ölçüm araçları ile fiyatlandırma yapılmamaktadır. Fiyatlandırmalar genellikle varılacak nokta üzerinden sabit olarak hesaplanmaktadır. Aynı zamanda ulaşım esnasında kullanılacak aracı müşterinin seçmesi durumunda, beraberinde fazla yolcunun bulunması veya bagaj sayısının fazla olması gibi durumlarda gerçekleştirilecek olan ücretlendirme de farklı şekilde olacaktır.

Ücretlendirme işlemi tamamlandıktan sonra ek ücret alınmasına neden olacak herhangi bir işleme tabi tutulmayan müşteriler, güvenilir ve kısa yollardan ulaşmak istedikleri noktalara ulaştırılır. Seyahat esnasında sıkıntı yaşamamaları adına şoförler, sabırlı ve güler yüzlü kişiler arasından seçilmektedir.

Balçova Korsan Taksi

İzmir’da insanların büyük bir bölümü ulaşımları için taksi hizmetlerinden faydalanmayı tercih etmektedir. Balçova korsan taksi olarak 7/24 hizmet veriyoruz ve hizmetlerimizi güler yüzlü personel ve modelli araçlarımız ile sağlıyoruz. İletişim bilgilerimizde bizlere ulaşan tüm müşterilerimize anında korsan taksi hizmetini sunuyoruz. Daimi olan müşterilerimiz için indirimli fiyat kampanyalarımız bulunmaktadır. Kampanyamızdan faydalanmak isteyenlerin sürekli olarak bizi tercih etmesi gerekmektedir. Kampanyalarımızı sitemizden takip edebilir ve faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tüm ulaşım hizmetlerimizi deneyimli ve alanında uzman bir kadro ile veriyoruz.

Kalitemiz

Taksicilik hizmetlerimizi yasal ve kamusal bir hizmet olarak veriyoruz. Güvenilir hizmetlerimizden dolayı birçok bayan ve çocuk ulaşımları için bizleri tercih etmektedir. Bizlere ulaşarak zaman kaybetmeden istediğiniz en güvenli ve hızlı bir şekilde ulaşabileceksiniz. Sizlere hizmet veren personellerimiz, güler yüzlü, deneyimli ve bölgeyi tanıyan kişilerdir. Gitmek istediğiniz her yere navigasyon sisteminde gösterilen en kısa yollardan gidilecektir. 7/24 verdiğimiz tüm taksicilik hizmetlerimizde konforlu ve modelli araç filomuzu kullanıyoruz. Sizlerin güvenliği için tüm şoförlerimiz trafik kurallarına uyarak sizlerin ulaşımlarını sağlıyorlar. İster kısa mesafe, isterse uzun mesafelere bizi tercih ederek yolculuk yapabilirsiniz. Turist grupları için özel hizmetler veriyoruz.

Şehiriçi Ulaşım

Bireysel ya da grup halinde şehir içi yapacağınız tüm ulaşım ihtiyaçlarınız için bizlere ulaşabilirsiniz. Güvenli, ekonomik ve hızlı ulaşım hizmetlerimizi sizlere sunarak, ulaşım için daha fazla para ödemenizin önüne geçmeye çalışıyoruz. Şehir içi yapacağınız ulaşımlarda sizlere gidiş dönüş hizmetleri veriyor ve istediğiniz saatte sizi bulunduğunuz yerden en iyi araçlarımızla alarak gideceğiniz yere götürüyoruz. Özel organizasyonlarınız için sizlere şoförlü araç hizmetleri de sunuyoruz. İhtiyaç durumunuza göre en uygun konforlu araçlarımızı sizlere tahsis ediyor ve yolculuklarınızı konforlu bir şekilde yapmanızı sağlıyoruz. Web sitemiz üzerinden tüm ulaşım taleplerinizi ve vip taksi hizmetleri taleplerinizi bizlere iletebilirsiniz. Bölgede merkez noktalarda araçlarımız hazır halde beklemektedir Balçova belediyesi çevresi, MERKEZ mahallesinde hazır araçlarımız siz değerli yolcularımız için beklemekteyiz.

Ayrıcalıklı Hizmet

Balçova korsan taksi olarak hizmetlerimizi sizlere web sitemiz üzerinden ulaştırıyoruz. Sitemizde yer alan telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilir ve hizmet alabilirsiniz. Korsan Taksi olarak müşteri memnuniyetini artırabilmek için en güvenilir araçlar ve güler yüzlü, seviyeli şoförlerle hizmet veriyoruz. Gitmek istediğiniz tüm yere sizleri en güvenli şekilde konforlu olarak götürmek bizim görevimizdir. Hizmetlerimizde gideceğiniz yere göre sabit fiyat seçeneklerini sizlere sunuyor ve sabit fiyat garantisi veriyoruz. 7/24 bizlere ulaşabiliyor ve araç filomuzda bulunan C sınıfı ve D sınıfı araçlarımızı tercih edebiliyorsunuz.

Ucuz Taksi

Yorum Yok

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Hemen Ara !

Şmdi Yaz..
Taksi Çağır
Merhaba,
Taksi Çağırmak için buradan iletişime geçebilirsiniz.