Bornova Korsan Taksi

Bornova korsan taksi, İzmir gibi yerli ve yabancı turistlerin akın ettiği bornova şehirde ulaşım probleminizi çözebilmek adına alternatif bir ulaşım aracıdır. Taksi ile seyahat edebilmek çoğu insan için bütçe zorlayıcı bir eylemdir. Korsan taksiler ise daha ucuza daha farklı yerlere gidebilmenizi sağlayan bir ulaşım aracı olarak bütçenizde sıkıntı yaratmaz.

İzmir havalimanı veya otogarından şehrin dilediğiniz herhangi bir noktasına ulaşmak için Bornova korsan taksiyi tercih edebilirsiniz. Şehrin ulaşmak istediğiniz noktalarına sizi transfer ederken genellikle sabit ücretler ile bu işlemi gerçekleştirilir. Sabit ücrete ek olarak herhangi bir ücretle fiyatlandırma politikası güdülmemektedir.

Bornova Korsan Taksi Faydalı Mıdır?

Bornova korsan taksi, şehirde veya şehirler arası yolculuk yapmak isteyen kişiler için oldukça faydalı ve ucuz bir ulaşım aracıdır. Bu ulaşım aracı ile birlikte dilediğiniz noktaya seyahat ederken dilediğiniz araçla bu eylemi gerçekleştirebilirsiniz. Bornova korsan taksi bünyesinde bulunan araçlar genellikle bilinen markaların bilinen modelleri arasından seçilmektedir. Seçilen bu araçların bakımları da belirli periyotlarla yapılmakta ve aksatılmadan devam ettirilmektedir. Bu nedenle araç kaynaklı bir problem yaşama riskiniz oldukça aza indirilir. İzmir Ucuz Taksi

Bornova Ucuz Taksi Yolculuk

Taksi ile gerçekleştireceğiniz seyahatlerde herhangi bir ek ücret sizden talep edilmemektedir. Başlangıç aşamasında size sunulan ücret seyahat sonunda da sabit kalmaktadır. Seyahatiniz bittikten sonra Bornova korsan taksi araçlarından memnun kalmanız durumunda görüşlerinizi bildirebilirsiniz. Yaşanacak tatsız olaylarda da bu durumu bildirerek çözülmesini sağlayabilirsiniz.

Ucuz Taksi

Yorum Yok

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Hemen Ara !

Şmdi Yaz..
Taksi Çağır
Merhaba,
Taksi Çağırmak için buradan iletişime geçebilirsiniz.